Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Otyń – oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Magazyn ogrodzony Otyń

Otyń,lubuskie

12 000 zł800 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 514 m²

Oferujemy do wynajęcia budynek handlowo usługowy z możliwością wykorzystania na cele produkcyjne, warsztatowe, magazynowe, biurowe o łącznej powierzchni 800 m2 magazynów wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Otyń

Otyń,lubuskie

3 000 000 zł738,70 m² 4 061,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 187 m²

Na sprzedaż atrakcyjny kompleks hotelowy z restauracją łącznej powierzchni ok. 740 m2 usytuowany na działkach o łącznej powierzchni 4187 m2 zlokalizowany w miejscowości Otyń przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

199 zł3 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia magazyny o powierzchni 3, 9, 6 lub 12 m2. Solidna konstrukcja, kontrola dostępu, całodobowy monitoring , całonocne oświetlenie terenu, możliwość podjazdu dużym samochodem pod same.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Nowa Sól

Nowa Sól(Otyń + 5 km)

4 500 000 zł16 008,47 m² 281,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną, przemysłowo-usługową w Kożuchowie. Na sprzedaż/wynajem trafia grupa obiektów, które mogą pełnić funkcję: -magazynowa;.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra(Otyń + 18 km)

12 000 zł395 m² 30,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Do wynajęcia atrakcyjny budynek użytkowy w Zielonej Górze - idealny na Twoje biznesowe potrzeby! Prezentujemy przestronny, parterowy obiekt o powierzchni 395 m , uzupełniony.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Jędrzychów,Zielona Góra(Otyń + 18 km)

7 500 zł337 m² 22,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wysoka hala magazynowa z pomieszczeniami biurowymi oraz zapleczem sanitarnym. Układ obiektu - magazyn składa się z 2 przyległych do siebie hal i pomieszczenia biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Nowa Sól

Nowa Sól(Otyń + 5 km)

630 000 zł3 200 m² 196,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 153 m²

Biuro nieruchomości Dom pośredniczy w sprzedaży hali o powierzchni 3200 m2, położonego w Nowej Soli w strefie po rewitalizacji dużego terenu, parku handlowego. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Zielona Góra

Leśne,Zielona Góra(Otyń + 18 km)

45 000 zł19,70 m² 2 284,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży miejsce postojowe o pow. 19,7 m2 w hali garażowej pod budynkiem przy ul. Cisowej w Zielonej Górze. Wjazd do hali bramą elektryczną obsługiwaną.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Łężyca-Inżynierska

Łężyca,Zielona Góra(Otyń + 18 km)

96 000 zł14,98 m² 6 408,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu garaż usytuowany w Zielonej Górze przy ul. Łężyca Inżynierska 3 o powierzchni 15 m2 wraz z pełnowymiarowym miejscem postojowym. Oferta 2 w cenie1! Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Zielona Góra

Zielona Góra(Otyń + 18 km)

6 000 zł500 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o pow. 500m2 na I piętrze obiektu magazynowego w bliskich okolicach centrum. Brak windy Magazyn bez ogrzewania, dostępny prąd, toaleta na korytarzu. Koszt za 1 m2 to 12zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Otyń

Otyń,lubuskie

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 200 m2wraz z budynkiem handlowo - produkcyjnym usytuowanymi na działce o pow. 1211m2 w miejscowości Otyń, gm. Otyń.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij